Başkentgaz'a Teşekkür Plaketi

KEÇİÖREN’DEN BAŞKENTGAZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Keçiören İnşaat Müteahhitleri Derneği, Keçiören ilçesine sunduğu kaliteli hizmetlerden dolayı Başkentgaz’a teşekkür plaketi verdi.

 

Keçiören İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Ferit Turan ve beraberindeki Dernek yöneticileri Başkentgaz Genel Müdürü Burhan Özcan’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Dernek Başkanı Ferit Turan, Başkentgaz’ın 2014 yılında Keçiören’e sunduğu hizmetlere ilişkin memnuniyetini dile getirdi. Turan, “Keçirören’de faaliyet gösteren inşaat müteahhitleri olarak doğal gaz ile ilgili büyük sıkıntılarımız vardı. Bu sorunlarımızla ilgili olarak Başkentgaz’a ilettiğimiz taleplerimizin tamamına yakınına çok kısa bir süre içinde yanıt aldık. Bu profesyonel ve özverili çalışmalarından dolayı Başkentgaz Genel Müdürü Burhan Özcan’a ve değerli çalışma arkadaşlarına derneğim adına çok teşekkür ediyorum. 2015 yılında daha güzel çalışmaları birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum.” dedi.

 

Başkentgaz olarak sundukları hizmetin takdir edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Burhan Özcan, “Şirket olarak talepleri ve ihtiyaçları en kısa sürede karşılayabilmek için 30’un üzerinde uzman ekiple çalışıyoruz. Şirketimize yapılan tüm servis hattı başvurularının, tamamına yakınını bitirdik. 2014 yılı içinde tamamladığımız toplam yatırımımızın yaklaşık % 15’ini Keçiören’de gerçekleştirdik. 2014 yılında 220 km’yi aşan bir yatırımla 250 bin Ankaralı ’ya temiz ve konforlu enerji kaynağına ulaştırdık.  Proje onay sürelerimizi 1 güne, gaz açma sürelerimizi ise 4 günü geçmeyecek bir hıza ulaştırdık. 2015 yılında da Başkentimize sunacağımız hizmetlerin kalitesinin artacağı ve tüm taleplerin en kısa süre içinde karşılık bulacağına inanıyor ve desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

 

Konuşmaların ardından Keçiören İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Ferit Turan, Başkentgaz Genel Müdürü Burhan Özcan, Yatırımlar Direktörü Ömer Ayla ve Altyapı ve Kontrol Müdürü Barış Özgür Kuru’ya verdikleri kaliteli hizmetten dolayı teşekkür plaketi sundu.